Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

księga gości
 
 
 

Księga gości

Zapraszam moich pacjentów do wpisywania się do księgi gości. Formularz zgłoszeniowy jest tutaj
lub proszę wysłać SMS na nr 603-675-001


E.M. Toruń

11.04.2011

Niech każdy powie
I nikt nie zaprzeczy.
Kręgosłup boli?
Dr Madarasz cię wyleczy!

Od wdzięcznej pacjentki w kwietniu 2011.

   
Andrzej Sadliński Poland

25.03.2011
Moje wieloletnie dolegliwości kręgosłupa wreszcie wyeliminował dr.Madarasz, choć wcześniej lekarze nie radzili sobie. Poleciłem tego lekarza znajomym i wiem jak bardzo są zadowoleni. Moja znajoma lekarka z Krakowa borykała się z bólem barku. Krakowscy lekarze różnych specjalności nie pomogli. Skontaktowałem ją z dr.Madaraszem, mimo wcześniejszych oporów zgodziła się na jeden zabieg akupunktury, a po paru dniach zadzwoniła do mnie z Krakowa nazywając dr,Madarasza cudotwórcą. Ból ustąpił! Pamiętam, że bywając w gabinecie doktora widziałem tam kilkuletnie dziecko z porażeniem mózgowym, nie chodziło. Po paru miesiącach ponownie odwiedziając gabinet znów spotkałem ową dziewczynkę, trzymając się sąsiednich przedmiotów chodziła! Rodzice nie mieli słów wdzięczności wobec dr.Madarasza. Byłem tego świadkiem.

Źródło: http://najlepszylekarz.pl/Opinie.is.adam-madarasz.html

   
Andrzej z Torunia

20.03.2011
Witam Panie doktorze. Piszę do Pana bez migrenowych bólów głowy. Do niedawna zawsze na weekend z niewiadomych przyczyn bolała mnie głowa. Od czasu jak Pan mnie zaczął leczyć bóle głowy zniknęły. Dziś mija kilka miesięcy, jak głowa mnie nie boli. Gorąco Pana polecam wszystkim, którzy cierpią na migrenowe bóle głowy.
   
Janusz z Torunia

11.03.2011
Dziękuję Panie Doktorze za kompleksowe badania energetycznej oceny stanu zdrowia mojej żony. Przez ponad 30 lat żaden lekarz nie potrafił dokładnie zdiagnozować stanu zdrowia mojej żony. Dopiero Pan to zrobił profesjonalnie i bardzo dobrze. Dopiero teraz wiadomo na co jest chora moja żona oraz co i jak należy leczyć. Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!
   

Monika z Warszawy

1.03.2011

Ogromnie dziękuję za pomoc w wyleczeniu mnie z niepłodności. Dziś jestem szczęśliwą matką ukochanej córeczki. Dokładny opis procesu wyleczenia tutaj.
   
Janusz z Torunia

10.02.2011

Witam Panie Adamie. Bardzo dziękuję za pomoc w schorzeniach kręgosłupa. Udając się do Pana miałem uciążliwy ból kręgosłupa podczas siedzenia, chodzenia i spania. Nie mogłem spać na plecach z powodu bólu kręgosłupa, miałem ograniczone ruchy. Zabiegami akupunktury zdziałał Pan cuda, a kuracja naturalna codziennie wzmacnia moje siły i dziś mogę prowadzić normalny tryb życia.

   
Iwona z Torunia

10.02.2011
Witam Panie doktorze. Bardzo dziękuję za Pana zabiegi z akupunktury, dzięki którym zwiększył Pan moją odporność na przeziębienia. Przed zabiegami chronicznie byłam przeziębiona. Po zabiegach przeziębienia są dużo rzadsze i mogę w końcu normalnie pracować.
   
Damian z Torunia

10.02.2011
Dziękuję Panie doktorze za zabiegi z aktupunktury na moją alergię na pyłki kwiatów i traw. Wiosną kiedy zaczynają kwitnąć kwiaty i w powietrzu są pyłki kwiatów i traw, życie dla mnie było koszmarem. Oczy zapuchnięte i chroniczny katar zniechęcający do życia to była norma. Dzięki Pana zabiegom z akupunktury wiosnę mogłem przeżyć bez konieczności zażywania tabletek przeciwalergicznych.
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Spondyliatria

- Akupunktura
- Medycyna Dalekiego Wschodu
- Leczenie Niepłodności